Na co zwrócić uwagę
Przyjęło się uważać, że motoryzacja to niezwykle męska dziedzina sportowa, często połączona z ekstremalnością, oraz niebezpieczeństwem. Prawdę mówiąc jest to sport i forma pasji, tak naprawdę dla każdego, bez względu na płeć. Również kobiety mogą znaleźć coś dla siebie, o ile będzie to przystępnie wytłumaczone. Każdy może pokochać samochody oraz wszystko co z nimi związane, dlatego warto zasięgnąć nieco wiedzy, motoryzacyjnych porad, czy chociażby podstaw związanych z funkcjonowaniem tych maszyn na kołach. Wszystko to, a nawet i więcej, można znaleźć na tej stronie internetowej. Która w przystępny sposób oprowadzi was po różnych tajnikach związanych z branżą samochodową, oraz różnymi dziedzinami motoryzacyjnymi.
Perfekcyjne auto
Ponoć nawet kobiety potrafią znaleźć dla siebie coś w dziedzinie motoryzacji. Tak naprawdę nie jest to wcale dziedzina nauki czy rozrywki nastawiona tylko na mężczyzn i przeznaczona wyłącznie im. Również kobiety mogą, a nawet powinny poznawać tajniki działania pojazdów mechanicznych. Nie jest to dziwne, jeśli kobieta lubi motocykle czy interesuje się tym, jak działa jej samochód. Motoryzacja to w zasadzie dziedzina i szeroka tematyka, w której każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie, coś co go zainteresuje i co będzie stanowiło w późniejszym czasie jego pasję czy dodatkowe hobby. Warto więc szukać informacji związanych z motoryzacją i tę wiedze pogłębiać, bowiem bywa to wiedza bardzo przydatna w życiu codziennym.
Sonda

Jakie spalanie akceptujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Coraz więcej młodych kierowców

Popularność egzaminów na prawo jazdy kategorii B1 z roku na rok jest coraz większa. Coraz więcej młodych kierowców Podchodzą do niego osoby, które ukończyły 16 lat. W ubiegłym roku, tylko w Warszawie do egzaminu tego przystąpiło aż 262 osoby, co stanowi o 63% więcej niż w roku 2009. Co ciekawe, wśród tych osób jest także stosunkowo duża zdawalność. Zwłaszcza jeśli zestawi się ją z wynikami egzaminów na kategorię B, gdzie zdawalność utrzymuje się na poziomie 30%.

Duża popularność tego egzaminu powoduje, że coraz więcej szkół jazdy zamieszcza w swojej ofercie kurs przygotowujący do egzaminu B1. Coraz więcej młodych kierowców Mimo, że dla niektórych wydaje się to bezsensowne (bo w końcu można poczekać jeszcze te 2 lata) to na kursach pojawia się coraz więcej osób.

Coraz więcej młodych kierowców Prawo jazdy kategorii B1 daje możliwość jazdy samochodami trzy albo czterokołowymi, które ważą nie więcej niż 550kg.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.