Na co zwrócić uwagę
Przyjęło się uważać, że motoryzacja to niezwykle męska dziedzina sportowa, często połączona z ekstremalnością, oraz niebezpieczeństwem. Prawdę mówiąc jest to sport i forma pasji, tak naprawdę dla każdego, bez względu na płeć. Również kobiety mogą znaleźć coś dla siebie, o ile będzie to przystępnie wytłumaczone. Każdy może pokochać samochody oraz wszystko co z nimi związane, dlatego warto zasięgnąć nieco wiedzy, motoryzacyjnych porad, czy chociażby podstaw związanych z funkcjonowaniem tych maszyn na kołach. Wszystko to, a nawet i więcej, można znaleźć na tej stronie internetowej. Która w przystępny sposób oprowadzi was po różnych tajnikach związanych z branżą samochodową, oraz różnymi dziedzinami motoryzacyjnymi. Renault Captur w Auto Zięba
Perfekcyjne auto
Ponoć nawet kobiety potrafią znaleźć dla siebie coś w dziedzinie motoryzacji. Tak naprawdę nie jest to wcale dziedzina nauki czy rozrywki nastawiona tylko na mężczyzn i przeznaczona wyłącznie im. Również kobiety mogą, a nawet powinny poznawać tajniki działania pojazdów mechanicznych. Nie jest to dziwne, jeśli kobieta lubi motocykle czy interesuje się tym, jak działa jej samochód. Motoryzacja to w zasadzie dziedzina i szeroka tematyka, w której każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie, coś co go zainteresuje i co będzie stanowiło w późniejszym czasie jego pasję czy dodatkowe hobby. Warto więc szukać informacji związanych z motoryzacją i tę wiedze pogłębiać, bowiem bywa to wiedza bardzo przydatna w życiu codziennym.
Sonda

Jakie spalanie akceptujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Driver Monitoring System

Jest to jedno z najciekawszych współczesnych rozwiązań, które zapewnia nam duże bezpieczeństwo. Driver Monitoring System Niektórych rozwiązanie to może drażnić ponieważ w trakcie dłuższej drogi informuje nas o konieczność postoju i odpoczynku jednak bezapelacyjnie system ten może uratować życie nam i całej naszej rodzinie.

DMS wykorzystany jest w samochodach marki Ford. Driver Monitoring System Jego głównym elementem jest kamera, która obserwuje zachowania kierowcy. System ten działa wraz z systemem zapobiegania kolizji, który po wykryciu przeszkody i jej pojazdu szybko oblicza prawdopodobieństwo pojawienia się ewentualnej kolizji. Dodatkowymi danymi, które są brane tutaj pod uwagę są: poziom zmęczenia kierowcy, senność i uważność. Jeśli prawdopodobieństwo zderzenia jest duże system wysyła stosowny sygnał dźwiękowy ostrzegając kierowcę. Co ciekawe, jeśli kierowca nie zareaguje na sygnał, system automatycznie przygotuje układ hamulcowy, Driver Monitoring System odpowiednio napnie pasy oraz rozpocznie proces hamowania celem uniknięcia ewentualnej kolizji.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.