Na co zwrócić uwagę
Przyjęło się uważać, że motoryzacja to niezwykle męska dziedzina sportowa, często połączona z ekstremalnością, oraz niebezpieczeństwem. Prawdę mówiąc jest to sport i forma pasji, tak naprawdę dla każdego, bez względu na płeć. Również kobiety mogą znaleźć coś dla siebie, o ile będzie to przystępnie wytłumaczone. Każdy może pokochać samochody oraz wszystko co z nimi związane, dlatego warto zasięgnąć nieco wiedzy, motoryzacyjnych porad, czy chociażby podstaw związanych z funkcjonowaniem tych maszyn na kołach. Wszystko to, a nawet i więcej, można znaleźć na tej stronie internetowej. Która w przystępny sposób oprowadzi was po różnych tajnikach związanych z branżą samochodową, oraz różnymi dziedzinami motoryzacyjnymi. przyczepy podłodziowe
Perfekcyjne auto
Ponoć nawet kobiety potrafią znaleźć dla siebie coś w dziedzinie motoryzacji. Tak naprawdę nie jest to wcale dziedzina nauki czy rozrywki nastawiona tylko na mężczyzn i przeznaczona wyłącznie im. Również kobiety mogą, a nawet powinny poznawać tajniki działania pojazdów mechanicznych. Nie jest to dziwne, jeśli kobieta lubi motocykle czy interesuje się tym, jak działa jej samochód. Motoryzacja to w zasadzie dziedzina i szeroka tematyka, w której każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie, coś co go zainteresuje i co będzie stanowiło w późniejszym czasie jego pasję czy dodatkowe hobby. Warto więc szukać informacji związanych z motoryzacją i tę wiedze pogłębiać, bowiem bywa to wiedza bardzo przydatna w życiu codziennym.
Sonda

Jakie spalanie akceptujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

FT – 86 Concept

FT – 86 Concept to specyficzny projekt, który nie jest ani samochodem hybrydowym ani tym bardziej autem elektrycznym. FT – 86 Concept Jest to sportowy samochód, który będzie napędzany motorem spalinowy. Auto to jest realizacją marzeń koncernu Toyota Motor Corporation do ponownego stworzenia prawdziwego samochodu sportowego. Samochód ten będzie napędzany przez 2-litrowy silnik typu boxter natomiast napęd będzie przenoszony na tyle koła. Pomysł na silnik został zaczerpnięty od japońskiej firmy Subaru. FT – 86 Concept Jednak wg krążących plotek pod maską Ft – 86 Concept znaleźć można było 150 – konny silnik pochodzący z Imprezy.

Z racji tego, że silnik pochodzi od Subaru auto będzie produkowane wraz z tą firmą. Auto będzie miało wspólne podwozie, FT – 86 Concept zawieszenie oraz napęd natomiast Subaru opracuje swoją własną koncepcję nadwozia.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.