Na co zwrócić uwagę
Przyjęło się uważać, że motoryzacja to niezwykle męska dziedzina sportowa, często połączona z ekstremalnością, oraz niebezpieczeństwem. Prawdę mówiąc jest to sport i forma pasji, tak naprawdę dla każdego, bez względu na płeć. Również kobiety mogą znaleźć coś dla siebie, o ile będzie to przystępnie wytłumaczone. Każdy może pokochać samochody oraz wszystko co z nimi związane, dlatego warto zasięgnąć nieco wiedzy, motoryzacyjnych porad, czy chociażby podstaw związanych z funkcjonowaniem tych maszyn na kołach. Wszystko to, a nawet i więcej, można znaleźć na tej stronie internetowej. Która w przystępny sposób oprowadzi was po różnych tajnikach związanych z branżą samochodową, oraz różnymi dziedzinami motoryzacyjnymi.
Perfekcyjne auto
Ponoć nawet kobiety potrafią znaleźć dla siebie coś w dziedzinie motoryzacji. Tak naprawdę nie jest to wcale dziedzina nauki czy rozrywki nastawiona tylko na mężczyzn i przeznaczona wyłącznie im. Również kobiety mogą, a nawet powinny poznawać tajniki działania pojazdów mechanicznych. Nie jest to dziwne, jeśli kobieta lubi motocykle czy interesuje się tym, jak działa jej samochód. Motoryzacja to w zasadzie dziedzina i szeroka tematyka, w której każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie, coś co go zainteresuje i co będzie stanowiło w późniejszym czasie jego pasję czy dodatkowe hobby. Warto więc szukać informacji związanych z motoryzacją i tę wiedze pogłębiać, bowiem bywa to wiedza bardzo przydatna w życiu codziennym.
Sonda

Jakie spalanie akceptujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Lekkie i wolne

Wprowadzenie kategorii B1 sprawiło, że coraz większą popularnością cieszą się samochody przygotowane specjalnie dla nastolatków. Lekkie i wolne Do ich prowadzenia wystarczy jedynie prawo jazdy kategorii B1. Auta te ważą do 550kg i rozwijają niewielkie prędkości dzięki czemu są one bezpieczne i ograniczają w znacznym stopniu pomysłowość nastolatków.

Pewną nowością są tutaj auta, które ważą 349kg. Lekkie i wolne Są to auta wyprodukowane przez firmę Microcar i są one klasyfikowane jako pojazdy samochodowe, a więc nie można mówić o nich, że są to samochody. Mimo to od stycznia sprzedano aż 7 takich pojazdów. Na korzyść tych samochodów może przemawiać fakt, że mają one homologację w Polsce oraz są wyposażone w poduszkę powietrzną dla kierowcy. Lekkie i wolne Dodatkowo mogą one jechać max 45 km/h. Poza tym nie różnią się niczym od tradycyjnego, miejskiego samochodu.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.