Na co zwrócić uwagę
Przyjęło się uważać, że motoryzacja to niezwykle męska dziedzina sportowa, często połączona z ekstremalnością, oraz niebezpieczeństwem. Prawdę mówiąc jest to sport i forma pasji, tak naprawdę dla każdego, bez względu na płeć. Również kobiety mogą znaleźć coś dla siebie, o ile będzie to przystępnie wytłumaczone. Każdy może pokochać samochody oraz wszystko co z nimi związane, dlatego warto zasięgnąć nieco wiedzy, motoryzacyjnych porad, czy chociażby podstaw związanych z funkcjonowaniem tych maszyn na kołach. Wszystko to, a nawet i więcej, można znaleźć na tej stronie internetowej. Która w przystępny sposób oprowadzi was po różnych tajnikach związanych z branżą samochodową, oraz różnymi dziedzinami motoryzacyjnymi.
Perfekcyjne auto
Ponoć nawet kobiety potrafią znaleźć dla siebie coś w dziedzinie motoryzacji. Tak naprawdę nie jest to wcale dziedzina nauki czy rozrywki nastawiona tylko na mężczyzn i przeznaczona wyłącznie im. Również kobiety mogą, a nawet powinny poznawać tajniki działania pojazdów mechanicznych. Nie jest to dziwne, jeśli kobieta lubi motocykle czy interesuje się tym, jak działa jej samochód. Motoryzacja to w zasadzie dziedzina i szeroka tematyka, w której każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie, coś co go zainteresuje i co będzie stanowiło w późniejszym czasie jego pasję czy dodatkowe hobby. Warto więc szukać informacji związanych z motoryzacją i tę wiedze pogłębiać, bowiem bywa to wiedza bardzo przydatna w życiu codziennym.
Sonda

Jakie spalanie akceptujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Lotus T 125

Gdybym nie zaprezentował tego samochodu, to oznaczałoby, że w ogóle nie znam się na samochodach wyścigowych i sportowych. Lotus T 125 Nowy Lotus T125 to samochód a raczej bolid, który chciałby mieć w garażu każdy facet. 650 koni mechanicznych, które są ukryte pod silnikiem o nazwie Cosworth, który jest 3 i pół litrowy robią ogromne wrażenie i sprawiają, że serce zaczyna bić szybciej,  a my zaczniemy się szerzej uśmiechać. Wszystkie podzespoły i akcesoria zostały w tym samochodzie wykonane na wzór Formuły 1, tak aby wszystko pod maską grało, jak należy, a kierowca mógł poczuć tylko i wyłącznie dziką przyjemność z jazdy, która niewątpliwie płynie z każdego kontaktu z tym samochodem. Lotus T 125 Dużą wadą tych bolidów jest ilość wyprodukowanych sztuk, których do sprzedaży

trafiło zaledwie 25. W sumie to ciężko się dziwić takiemu stanowi rzeczy, skoro i tak zakupią ten pojazd tylko i wyłącznie teamy z Formuły 1. Bardzo znana jest seria wyścigów Lotus, które zostały rozpoczęte w sumie bardzo niedawno i skupiają wielu dobrych – zawodowych kierowców, którzy co roku z wielką chęcią i zaangażowaniem uczestniczą w rajdach i zawodach. Wyścigi Lotusa organizowane są także w Ameryce, co pozwala na poznanie i zobaczenie tego samochodu wielu fanom zza oceanu. Lotusa doceni każdy, kto lubi samochody z największą mocą i głośnym dźwiękiem przy ruszaniu, bo przecież 650 kon9i mechanicznych musi robić swoje :). Lotus T 125 Szkoda, ze takiego samochodu nie można mieć w garażu, no ale cóż pozostaje oglądać poczynania Lotusa T 125 na zawodach w telewizji.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.