Na co zwrócić uwagę
Przyjęło się uważać, że motoryzacja to niezwykle męska dziedzina sportowa, często połączona z ekstremalnością, oraz niebezpieczeństwem. Prawdę mówiąc jest to sport i forma pasji, tak naprawdę dla każdego, bez względu na płeć. Również kobiety mogą znaleźć coś dla siebie, o ile będzie to przystępnie wytłumaczone. Każdy może pokochać samochody oraz wszystko co z nimi związane, dlatego warto zasięgnąć nieco wiedzy, motoryzacyjnych porad, czy chociażby podstaw związanych z funkcjonowaniem tych maszyn na kołach. Wszystko to, a nawet i więcej, można znaleźć na tej stronie internetowej. Która w przystępny sposób oprowadzi was po różnych tajnikach związanych z branżą samochodową, oraz różnymi dziedzinami motoryzacyjnymi.
Perfekcyjne auto
Ponoć nawet kobiety potrafią znaleźć dla siebie coś w dziedzinie motoryzacji. Tak naprawdę nie jest to wcale dziedzina nauki czy rozrywki nastawiona tylko na mężczyzn i przeznaczona wyłącznie im. Również kobiety mogą, a nawet powinny poznawać tajniki działania pojazdów mechanicznych. Nie jest to dziwne, jeśli kobieta lubi motocykle czy interesuje się tym, jak działa jej samochód. Motoryzacja to w zasadzie dziedzina i szeroka tematyka, w której każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie, coś co go zainteresuje i co będzie stanowiło w późniejszym czasie jego pasję czy dodatkowe hobby. Warto więc szukać informacji związanych z motoryzacją i tę wiedze pogłębiać, bowiem bywa to wiedza bardzo przydatna w życiu codziennym.
Sonda

Jakie spalanie akceptujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Polski Sokół na drodze

Zabytkowe motocykle budzą w dalszym ciągu bardzo duże zainteresowanie. Polski Sokół na drodze Dlatego w dalszym ciągu powstają kluby, które zrzeszają fanów tych starych pojazdów. Jednym z zabytkowych motocykli jest Sokół, który był produkowany od 1934 do 1939 roku w Warszawie. Motocykl ma bardzo charakterystyczny rysy, a produkowany był w Państwowych Zakładach Inżynierii. Pierwsza wersja tego motocykla posiadała silnik o pojemności 995 ccm. Polski Sokół na drodze Był to silnik dwucylindrowy czterosuwowy, który był chłodzony powietrzem. W dzisiejszych czasach takie silniki stanowią wyposażenie skuterów. Silnik w Sokole posiadał moc 22 KM i trzybiegową skrzynię biegów. Maksymalna prędkość tego motocykla to 100 km/h. W przypadku tamtych czasów, w których motocykl był produkowany taka prędkość była bardzo duża. Zużycie paliwa w tym motocyklu wynosiło 7,5 litra, natomiast oleju 0,3 litra na 100 km. Polski Sokół na drodze To motor, który warto oglądnąć, aby zobaczyć i przekonać się jak wygląda klasyk motoryzacji.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.