Na co zwrócić uwagę
Przyjęło się uważać, że motoryzacja to niezwykle męska dziedzina sportowa, często połączona z ekstremalnością, oraz niebezpieczeństwem. Prawdę mówiąc jest to sport i forma pasji, tak naprawdę dla każdego, bez względu na płeć. Również kobiety mogą znaleźć coś dla siebie, o ile będzie to przystępnie wytłumaczone. Każdy może pokochać samochody oraz wszystko co z nimi związane, dlatego warto zasięgnąć nieco wiedzy, motoryzacyjnych porad, czy chociażby podstaw związanych z funkcjonowaniem tych maszyn na kołach. Wszystko to, a nawet i więcej, można znaleźć na tej stronie internetowej. Która w przystępny sposób oprowadzi was po różnych tajnikach związanych z branżą samochodową, oraz różnymi dziedzinami motoryzacyjnymi.
Perfekcyjne auto
Ponoć nawet kobiety potrafią znaleźć dla siebie coś w dziedzinie motoryzacji. Tak naprawdę nie jest to wcale dziedzina nauki czy rozrywki nastawiona tylko na mężczyzn i przeznaczona wyłącznie im. Również kobiety mogą, a nawet powinny poznawać tajniki działania pojazdów mechanicznych. Nie jest to dziwne, jeśli kobieta lubi motocykle czy interesuje się tym, jak działa jej samochód. Motoryzacja to w zasadzie dziedzina i szeroka tematyka, w której każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie, coś co go zainteresuje i co będzie stanowiło w późniejszym czasie jego pasję czy dodatkowe hobby. Warto więc szukać informacji związanych z motoryzacją i tę wiedze pogłębiać, bowiem bywa to wiedza bardzo przydatna w życiu codziennym.
Sonda

Jakie spalanie akceptujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Ranking najlepszych samochodów

Popularny magazyn brytyjski Top Gear opublikował listę 50 najlepszych samochodów, które pojawiły się na rynku w ciągu ostatnich 20 lat. Ranking najlepszych samochodów Wg czytelników magazynu i redaktorów najlepszym samochodem jest Bugatti Veyron, który po raz pierwszy pojawił się w 2005 roku. Wówczas model ten dysponował czterema turbosprężarkami, silnikiem W16 o pojemności 8l, który generował aż 1001 KM. Prędkość 100km można był osiągnąć w 2,5s, a już po minucie można było rozwinąć 400km/h spalając przy tym 125l/100km. Kolejne miejsca zajęły odpowiednio marki: VW Golf GTI (2005), Ranking najlepszych samochodów Rolls – Royce Phanton (2003), Ferrari 458 Italia (2009), Porsche Boxster (1996), BMW 320d (1999), Ford Focus (1998), Porsche 911 (1993), Renault Clio Williams (1993), Lexus LFA (2010) oraz Toyota Prius (2004), Mini Cooper (2001), Nissan GT – R (2008), Ford Fiesta ST (2012) oraz Mitshubishi Lancer Evo VI Makinen Edition (2000). To tylko pierwsza piętnastka. Ranking najlepszych samochodów Lista ta budzi sporo kontrowersji wśród fanów motoryzacji. Jednak nie da się zaprzeczyć, że pojawiło się na niej kilka ciekawych modeli.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.