Na co zwrócić uwagę
Przyjęło się uważać, że motoryzacja to niezwykle męska dziedzina sportowa, często połączona z ekstremalnością, oraz niebezpieczeństwem. Prawdę mówiąc jest to sport i forma pasji, tak naprawdę dla każdego, bez względu na płeć. Również kobiety mogą znaleźć coś dla siebie, o ile będzie to przystępnie wytłumaczone. Każdy może pokochać samochody oraz wszystko co z nimi związane, dlatego warto zasięgnąć nieco wiedzy, motoryzacyjnych porad, czy chociażby podstaw związanych z funkcjonowaniem tych maszyn na kołach. Wszystko to, a nawet i więcej, można znaleźć na tej stronie internetowej. Która w przystępny sposób oprowadzi was po różnych tajnikach związanych z branżą samochodową, oraz różnymi dziedzinami motoryzacyjnymi. Szybki ślusarz - Warszawa
Perfekcyjne auto
Ponoć nawet kobiety potrafią znaleźć dla siebie coś w dziedzinie motoryzacji. Tak naprawdę nie jest to wcale dziedzina nauki czy rozrywki nastawiona tylko na mężczyzn i przeznaczona wyłącznie im. Również kobiety mogą, a nawet powinny poznawać tajniki działania pojazdów mechanicznych. Nie jest to dziwne, jeśli kobieta lubi motocykle czy interesuje się tym, jak działa jej samochód. Motoryzacja to w zasadzie dziedzina i szeroka tematyka, w której każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie, coś co go zainteresuje i co będzie stanowiło w późniejszym czasie jego pasję czy dodatkowe hobby. Warto więc szukać informacji związanych z motoryzacją i tę wiedze pogłębiać, bowiem bywa to wiedza bardzo przydatna w życiu codziennym.
Sonda

Jakie spalanie akceptujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Samodzielna kontrola świateł

Chcąc samodzielnie skontrolować oświetlenie w samochodzie trzeba wykonać kilka, stosunkowo prostych czynności. Samodzielna kontrola świateł Przede wszystkim należy zaleźć płaską ścianę i postawić przed nią (5 m) samochód. Na każdym reflektorze zapisane jest procentowe obniżenie strumienia świateł mijania (najczęściej jest to 1,0 – 1,6%). Przy tak ustalonej odległości, granica pomiędzy światłem i cieniem powinna znaleźć się niżej o 5-8cm niż w przypadku odległości żarówek świateł od jezdni. Samodzielna kontrola świateł Nie można również zapominać, że w trakcie jazdy konieczne jest korygowanie wysokości świateł. Ich wysokość powinna być uzależniona od obciążenia samochodu. Nie dotyczy to jedynie tych aut, które mają ksenony. Jednak również właściciele takiego oświetlenia powinni pamiętać o wstępnej ustawień. Samodzielna kontrola świateł Dzięki temu nasza obecność na drodze nie będzie uciążliwa dla innych kierowców, a my ustrzeżemy się przed negatywnymi zachowaniami na drodze.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.