Na co zwrócić uwagę
Przyjęło się uważać, że motoryzacja to niezwykle męska dziedzina sportowa, często połączona z ekstremalnością, oraz niebezpieczeństwem. Prawdę mówiąc jest to sport i forma pasji, tak naprawdę dla każdego, bez względu na płeć. Również kobiety mogą znaleźć coś dla siebie, o ile będzie to przystępnie wytłumaczone. Każdy może pokochać samochody oraz wszystko co z nimi związane, dlatego warto zasięgnąć nieco wiedzy, motoryzacyjnych porad, czy chociażby podstaw związanych z funkcjonowaniem tych maszyn na kołach. Wszystko to, a nawet i więcej, można znaleźć na tej stronie internetowej. Która w przystępny sposób oprowadzi was po różnych tajnikach związanych z branżą samochodową, oraz różnymi dziedzinami motoryzacyjnymi.
Perfekcyjne auto
Ponoć nawet kobiety potrafią znaleźć dla siebie coś w dziedzinie motoryzacji. Tak naprawdę nie jest to wcale dziedzina nauki czy rozrywki nastawiona tylko na mężczyzn i przeznaczona wyłącznie im. Również kobiety mogą, a nawet powinny poznawać tajniki działania pojazdów mechanicznych. Nie jest to dziwne, jeśli kobieta lubi motocykle czy interesuje się tym, jak działa jej samochód. Motoryzacja to w zasadzie dziedzina i szeroka tematyka, w której każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie, coś co go zainteresuje i co będzie stanowiło w późniejszym czasie jego pasję czy dodatkowe hobby. Warto więc szukać informacji związanych z motoryzacją i tę wiedze pogłębiać, bowiem bywa to wiedza bardzo przydatna w życiu codziennym.
Sonda

Jakie spalanie akceptujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Ustaw światła

Każdy kierowca wie, że przed rozpoczęciem jazdy należy włączyć odpowiednie światła. Ustaw światła Jest to ważne szczególnie w nocy kiedy bez włączonych świateł nie widać ani drogi ani naszego samochodu na drodze. Dlatego też ważne jest, aby dobrze dobrać żarówki i odpowiednio ustawić światła. Tylko wówczas będzie się miało całkowitą pewność, że nie stwarzamy zagrożenia na drodze. Warto pamiętać, że auto jadące 90km/h pokonuje w ciągu jednej sekundy dystans 25m dlatego też jeśli światło oświetla drogę w zasięgu 25 m to dużo trudniejsze jest zauważenie przeszkody i bezpieczne wyhamowanie. Ustaw światła Z kolei w przypadku kiedy światła są zbyt wysokie i oślepiające to oślepiają pieszych i innych kierowców, co również może powodować zagrożenie. Mimo, że są to rzeczy oczywiste to z przeprowadzonych w 2013 roku badań (Instytut Transportu Samochodowego) wynika, że jedynie 8% reflektorów jest ustawionych w odpowiedni sposób. Ustaw światła Pozostali kierowcy jeżdżą ze źle ustawionymi światłami powodując zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego. Źródło: http://garazowaniemotocykla.pl/

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.